Paradise Tours 61 Hakkımızda


Tur Hizmetimiz

Turizm sektöründe 7. yılını tamamlayan Paradise Tours, yurt içinde tüm bölgelerde 100’den fazla tesis ile hizmet vermektedir. Aynı zamanda Türkiye’nin yedi bölgesine düzenlenen kültür turları, dünyanın birçok ülkesi için hazırlanan gezi programları, yurt dışı için münferit otel seçenekleri, Kıbrıs’ta bulunan en gözde oteller için paket tur programları da bünyesinde bulunmaktadır.

Kongre ve toplantı organizasyonlarınızda, Incentive departmanı ile hizmet vermekte olup aynı zamanda günübirlik gezi programları da düzenlemektedir. Düzenlemiş olduğumuz turlarda misafirlerimizin arzu ve istekleri doğrultusunda transport departmanımız tarafından otobüs ve uçak ulaşımı ayrıca VİP transfer hizmetleri de verilmektedir.


İletişime Geç

Transfer ve Kiralama Hizmeti

Paradise Tours 61 olarak, siz değerli misafirlerimizi havaalanından veya belirttiğiniz adresten alıp istediğiniz yere vip hissettirecek şekilde sizi ulaştırıyoruz.

Kendi başınıza eğlenmek isteyebilirsiniz ve bir araca ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek istediğiniz özelliklerde araç kiralayabilirsiniz.


Bizimle İletişime Geçin